☰ МЕНЮ САЙТУ

Телефоны: (066) 555-00-50 // (096) 029-00-55

Плитка фасадна. Монтаж


Монтаж фасадної плитки «Rocky» досить простий і не вимагає особливих навичок. Завдяки відсутності "мокрих" робіт, весь монтаж проводиться в будь-який час року, в т.ч. і при негативних температурах повітря.


Монтаж на гіпсокартонний профіль або на дерев'яний брус.

Даний вид монтажу дозволяє, при необхідності, вирівняти стіну будинку.

1. Попередньо брус 60х40мм або 50х50мм - потрібно обробити просоченням «вогне-біозахист».

2. Брус обов'язково виставляється за рівнем строго вертикально з упором на вимощення або цоколь і кріпиться до фасаду на дюбеля. Можна також кріпити брус з допомогу гіпсокартонних П-образних кріплень.

3. Між брусами монтується утеплювач. Якщо використовуються сипучий утеплювач (перліт, керамзит і т.д.) він засипається після того як змонтовані нижні ряди плитки.

4. На плитці між цеглинками в чотирьох місцях сверляться отвори діаметром п'ять мм. через які саморізами плитка прикручується до бруса.

5. Шви між цеглинками затираються клеєм для плитки або цементним розчином. Для прискорення процесу затирання швів, ми рекомендуємо використовувати металевий шприц для герметика.

6. Кутові плитки болгаркою ріжуться під кутом 45 градусів і монтуються встик.


Монтаж на дюбеля і піну-клей.

Застосовується, якщо стіни будинку рівні, а утеплювач вже закріплений на стіні.

Проводиться відбиття на стінах позначки низу фасадних елементів першого ряду; Сверляться отвори під дюбелі, в швах між облицювальними плитками фасадних елементів;

Наноситься поліуретановий клей на фасадні елементи;

Плитка крізь утеплювач кріпиться на дюбелі безпосередньо до стіни. Дюбель повинен зайди в стіну не менше ніж на половину своєї довжини;

Затираються шви між облицювальними плитками фасадних елементів.